Вашингтон попередив Брюссель про такий ризик, ґрунтуючись на даних про перекидання військ. Москва цю інформацію заперечує.

Представники США заявили своїм європейським колегам, що Росія, стягуючи війська до українських кордонів, може наважитися на вторгнення. Про це йдеться у матеріалі агентства Bloomberg, оприлюдненому у четвер, 11 листопада.

Джерела видання стверджують, що Вашингтон володіє підтвердженою інформацією, яка поки що Брюсселю не відома. Поділитися нею американські чиновники мають намір найближчим часом.

Також Bloomberg повідомляє, що, на думку джерела, близького до Кремля, Росія поки що не має наміру розпочинати війну з Україною, але хоче показати, що готова застосувати силу в разі такої необхідності.

Москва офіційно вже прокоментувала інформацію видання. Так, перший заступник постпреда РФ при ООН Дмитро Полянський заявив журналістам, що РФ "ніколи не планувала і не буде (вторгатися в Україну - ред.), якщо нас не спровокує Україна або хтось ще й це не буде питанням захисту нашого національного суверенітету" .

Він також звинуватив Київ у тому, що від нього "виходить багато загроз".

Поделиться в соц. сетях: