Найбільше претензій до міністра інфраструктури виникло через недоліки в роботі Укрзалізниці.

Голова партії Слуга народу нардеп Олександр Корнієнко пояснив, чому політсила вирішила звільнити міністра інфраструктури Владислава Криклія. Про це йшлося в ефірі Свобода слова на ICTV.

Корнієнко зазначив, що претензій до міністра щодо інфраструктурних проектів в галузі будівництва доріг немає, проте за цю сферу в міністерстві відповідав не Криклій, а Кубрак, якого хочуть призначити на посаду міністра.

"Усе, що стосується Великого будівництва, то це, насправді, успішний проект. Близько 7-8 тисяч доріг побудовано, більшу частину мостових переходів, транспортних розв'язок тощо. І за це якраз відповідав не стільки Криклій, як Кубрак, який зараз і пропонується на посаду цього міністра (міністра інфраструктури, - ред.)", - зазначив Корнієнко.

При цьому він наголосив, що багато претензій в уряду виникло до Криклія щодо роботи Укрзалізниці.

"Тільки ледачий за ці півроку не пройшовся по тих чи інших недоліках в роботі міністерства, які зрозумілі і пасажирам, починаючи з тих, хто їздить поїздами, і закінчуючи сторонніми спостерігачами, міжнародними партнерами тощо", - пояснює Корнієнко.

Він додав, що в сфері інфраструктури в Україні є над чим попрацювати, є масштабні проекти. Це і будівництво аеропортів, і багато іншого.

Поделиться в соц. сетях: