Колишній тенісист збірної України вважає, що наша країна ще довго не зможе дружити із сусідами.

Сергій Стаховський вважає, що Україна ще довго не зможе дружити з Росією. За словами колишнього тенісиста, після побаченого в Бучі та Ірпені розповів, що у нього не залишилося ілюзій щодо того, що являє собою сусідня країна. У ній, на думку Стаховського, не залишилося адекватних людей.

"Якщо ми 8 років намагалися повірити, що в Росії дуже багато адекватних людей, які не дозволять жодної війни, намагатимуться, навпаки, все це зупинити, то про це потрібно забути. Немає в Росії адекватних людей, які готові за свою позицію щось зробити. Вони або вбиті, або сидять, а решта не готові ні на які кроки, тому, насправді, ми віч-на-віч з росіянами.

Це може звучати брутально, але я засуджую кожного з них. Це буде колективна відповідальність. І все одно, де вони живуть. Якщо вони живуть в іншій країні, і в них інший паспорт – добре. Тільки не треба вписуватися за Росію та скаржитися на те, що росіян зараз погано сприймають. Росіян інакше сприймати і не можуть тому, що вони роблять.

Думаю, достатньо інформації в інтернеті, СБУ багато записів перехоплень викладало, де росіяни кажуть, що все правильно, що українців треба вбивати. Це, на жаль, і є суть Росії. Нам потрібно розуміти, що наступні 40 років, поки там це покоління не загине, поки не народиться нове, яке, можливо, хотітиме примирення та нормального життя, а ми не знаємо, чи буде воно цього хотіти, то в нас не буде спокою на кордоні", - цитує Стаховського XSport.

Поделиться в соц. сетях: