Україна не має наміру визнавати російські паспорти українських громадян на Донбасі. У Кабміні таких людей назвали "заручниками".

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що українці з російськими паспортами після деокупацію зможуть залишити територію Донецької та Луганської областей, виїхавши в РФ, проте їхні російські документи Україна не визнає. Про це він повідомив у коментарі РБК-Україна.

"Гірше, ніж у нас почалося у 2014 році, вже бути не може. Я не драматизую. Паспортизацію вони почали, щоб потім говорити про "російський світ" і використовувати як привід для "захисту своїх громадян". Так це вже сталося. 100 тисяч паспортів або 500 тисяч - вже не має ніякого значення. Якщо росіяни захочуть знайти привід, щоб з відкритим вторгненням перетнути наші кордони, то вони можуть спробувати це зробити і нібито заради 10 тисяч. Питання, чи підуть вони на такий ризик", - зазначив глава міністерства,

Також Резніков назвав таких людей "заручниками" і зазначив, що на плани з реінтеграції Донбасу "чужі паспорти в кишенях наших громадян" не вплинуть.

Поделиться в соц. сетях: