Залучити інвесторів влада планує проектами з відновлюваної енергетики, меліорації, інфраструктурними проектами.

У Мінекономіки прогнозують зростання інвестицій в країну. За підрахунками експертів, вони складуть цього року майже 1 млрд доларів, що водночас може дати додаткове зростання ВВП на 1-2%. Про це в п'ятницю, 9 липня заявив перший віце-прем'єр-міністр економіки Олексій Любченко на Конференції з питань реформ в Україні.

"Уряд розробив нову модель економічного розвитку. Як наслідок, ми виділили п'ять кластерів з найбільшим мультиплікаційним ефектом, які стануть корисними для подальшої співпраці зі Світовим банком", - повідомив чиновник.

За його словами, мова йде про галузі легкої промисловості, сільського господарства, розвитку науки, охорони здоров'я, енергетичну, транспортну, газо- і нафтовидобувну сфери.

"Перш за все зацікавити СБ можуть проекти з відновлюваної енергетики, меліорації, інфраструктурні проекти, відновлення об'єктів культурної спадщини і т.д.", - зазначив він.

Зі свого боку, представники Світового банку зазначили, що виробництво нових технологій, пов'язаних з декарбонізацією, використання передових методів ведення сільського господарства в Україні будуть сприяти створенню нових робочих місць і сприяти залученню інвестицій.

 

Поделиться в соц. сетях: