Перші перемоги України очікуються вже у серпні, а закінчиться війна наступного року, поверненням Донбасу та Криму. На Росію чекає або депутінізація, або розвал.

Перші перемоги України над російськими окупантами варто очікувати у серпні цього року. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в інтерв'ю РБК-Україна, опублікованому в понеділок, 4 липня.

При цьому він зазначив, що необхідно правильно розуміти значення перелому у війні.

"У серпні ви побачите, весь світ у принципі побачить перші перемоги України. (Це - ред.) перший перелом", - зазначив Буданов.

Проте він відмовився розкривати деталі, проте спрогнозував, що закінченням війни з Росією має стати вихід України на свої кордони у 1991 році. Це, за словами Буданова, може статися вже наступного року.

"Наприкінці року, скажімо так, стан, у якому активні бойові дії досить зменшаться. Але це не буде ще кінцем, треба правильно розуміти те, що я говорю", - пояснює Буданов.

Начальник української розвідки заявив, що вважатиме кінцем війни саме "вихід на кордони станом на 1991 рік".

"Це буде кінцем цієї усієї авантюри, яку Росія зробила", - зазначив Буданов.

На запитання журналіста, коли може закінчитися війна і що для цього потрібно, він відповів: "Наступний рік, я так вважаю".

При цьому глава розвідки розповів про два сценарії повалення нинішньої російської влади.

"Можливі лише два варіанти, чим усе це закінчиться. Перше, це наступник Путіна зупиняє основні дії не лише в Україні, а в багатьох куточках світу. І каже: "Знімайте, будь ласка, з Росії всі накладені санкції, вибудовуємо нові відносини. Росія тут ні до чого, виключно була людина, яка керувала раніше державою, і це її особисті проблеми, він маніяк", - припустив Буданов.

Тобто відбудеться так звана "депутінізація".

"Ну й у всьому звинувачують його (Путіна - ред.). Інший варіант - це просто розвал Росії на кілька частин, на три і більше", - зазначає керівник ГУР.

На запитання журналіста, чи відомі постаті "наступників" Путіна, він відповів, що "цей процес якраз зараз триває".

"Це дуже сильно підкилимна боротьба. Башти Кремля мають між собою знайти якийсь консенсус. А це важко", - каже Буданов.

Глава розвідки відмовився називати імена цих осіб, щоб не завадити процесу.

 

Поделиться в соц. сетях: