У навчаннях візьмуть участь військові з Болгарії, Франції, Греції, Румунії, Іспанії, США і Туреччини.

У румунському порту Констанца в суботу, 27 лютого, стартують міжнародні навчання НАТО Poseidon 21. Як повідомляє прес-служба Генштабу ВМС Румунії, навчання триватимуть до 6 березня.

"Командування флоту Констанци проводить заплановані навчання на морі, на суші і в повітрі, в яких об'єднані сили з Болгарії, Франції, Греції, Румунії, Іспанії, США і Туреччини. Посейдон-21 - це вчення високого ступеня складності, метою яких є оптимальне використання можливостей НАТО для посилення швидкого реагування Північноатлантичного союзу", - йдеться в повідомленні.

Учасники маневрів відпрацюють сценарії по боротьбі з підводними загрозами, включаючи гідрографічну розвідку, виявлення і знешкодження морських мін і саморобних вибухових пристроїв.

Також проводяться навчання з боротьби проти авіації, кораблів і підводних човнів супротивника, буксирування пошкодженого суден, заправки паливом на воді, надання першої допомоги. Зокрема Міноборони і МВС Румунії повинні відпрацювати спільні дії під час вибуху гідротехнічної споруди.

Від Румунії в навчаннях беруть участь мінний загороджувач Viceamiral Constantin Bălescu, гідрографічний корабель Cpt.cdor Alexandru Cătuneanu, швидкісне водолазне судно Venus, два винищувачі МіГ-21, а також вертольоти IAR 330 MEDEVAC і Puma Naval.

Союзники відправили на навчання мінні тральщики Tsibar, бойові літаки Rafale і Eurofighter Typhoon, а також водолазів. Також в навчаннях будуть задіяні навчальний корабель Sokullu Mehmet Paşa, морські тральщики Locotenent Lupu Dinescu і Priboy, мінні тральщики Tajo і Ayvalik.

 

 

Поделиться в соц. сетях: