Журналіст Дмитро Гордон закликав президента України Володимира Зеленського не йти на другий термін, таким чином виконавши одну зі своїх передвиборчих обіцянок.

Про це Гордон сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

Він звернув увагу на поступове зниження рейтингу Зеленського, яке фіксують соціологи, а також закликав його не звертати уваги на цифри підтримки при ухваленні рішення про похід на вибори.

"Пообіцяв один термін - піди. Тримай слово. Дорожче стриманого слова нічого немає. Але 90% рейтинг - про це можна тільки мріяти. Сьогодні - на жаль, для мене і багатьох українців - Інститут майбутнього друкує свіжі дослідження... Володимиру Зеленському не довіряють вже 66% українців", - сказав Гордон.

"Тому ми зараз не говоримо про 90%, а про те, що до кінця каденції рейтинг може взагалі знизитися, виходячи з того, що зараз відбувається, до 15%, до 10%... І тоді вже не президент Зеленський обиратиме - чи йти йому на 2-й термін чи не йти, а виборці покажуть "червону" картку. Тому не потрібно до цього доводити. Сказав на 1 термін - йди на 1 термін. Тримай слово", - додав журналіст.

Зазначимо, Гордон також зізнався, що перед минулими президентськими виборами умовляв піти на них відомого доктора Євгена Комаровського.

Напередодні можливість походу на нові вибори прокоментував екс-президент Петро Порошенко.

Наступні вибори президента в Україні повинні пройти 31 березня 2024 року.

Поделиться в соц. сетях: