Голова Луганської ОВА наголосив, що є можливість дістатися Лисичанська іншими дорогами.

Трасою Лисичанськ - Бахмут не можна пересуватися, оскільки вона прострілюється. Проте є можливість дістатися Лисичанська іншими дорогами. Про це заявив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Траса Лисичанськ - Бахмут непроїзна, вона повністю обстрілюється. Але можливість доїхати до Лисичанська залишається. Щодня ми возимо гуманітарні вантажі та маємо можливість евакуювати людей паралельним маршрутом", - розповів він.

Військовим РФ вдалося просунутися на кілька населених пунктів у районі Тошківки.

Як зазначив Гайдай, українські захисники могли справді відійти від Золотого. Щоб не було оточення, командування могло дати команду відходити на інші укріплені позиції.

За словами голови Луганської ОВА, Золоте - це лінія оборони з 2014 року, всі укріплення там обстрілюються 8 років, а з початку повномасштабного вторгнення - обстрілюються цілодобово.

Гайдай наголосив, що невелика частина Луганської області залишається форпостом.

Він зазначив, що росіяни чотири місяці не можуть пройти Сєвєродонецьк, а їм потрібна перемога, тому всі зусилля кинули на Луганщину.

Раніше повідомлялося, що за даними британської розвідки, російські війська за останні три дні змогли просунутися у бік Лисичанська на п'ять кілометрів.

Поделиться в соц. сетях: