На початку травня вищезгадані телеканали повідомили, що Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ) незаконно відключив їх від мовлення.

Телеканали 5 каналПрямий та Еспресо, які належать до пулу Петра Порошенка, відключили з цифрового ефіру нібито через "нарцисизм" п'ятого президента України і "руйнівні інформаційні технології". Про це радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив в інтерв'ю LB Live.

На початку травня вищезгадані телеканали повідомили, що Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ) незаконно відключив їх від мовлення. Радник керівника ОП вважає: це сталося, бо на порядку денному – питання єдиної інформаційної політики країни під час війни.

"Частково транслювали людину, яка дуже закохана в себе. У нас багато нарцисів, я розумію, у нас політика побудована на нарцисизмі як такому... Так от, ця людина, закохана в себе, опосередкований власник каналів, я не дуже розумію, навіщо під час війни цю самозакоханість, свої наративи продавати в такому вигляді в рамках єдиного інформаційного пакета", – сказав Подоляк.

На зауваження, що те саме також можна сказати про "нарциси, які зараз паразитують в ефірі загальнонаціонального телемарафону", радник керівника ОП відповів, що "збитки, яких завдає "суб'єкт", є набагато більшими".

"Коли ти просто продаєш себе, тому що ти хочеш монетизуватися на певному рівні, – це одна справа. Це непрофесійно, але це маленька шкода. А інша справа – коли ти все ще ніяк не можеш змиритися із програшем. І для того, щоб якось підсвідомо компенсувати це, ти можеш піти на будь-які руйнівні інформаційні технології", – додав Подоляк.

Поделиться в соц. сетях: