Питання протиракетної оборони залишається найбільшою проблемою для України, вважає Таран.

Міністр оборони України Андрій Таран запропонував членам НАТО випробувати новітні засоби радіоелектронної боротьби на російських системах РЕБ, які РФ тестує на окупованих українських територіях. Про це в середу, 7 липня, передає Укрінформ.

"Ми зможемо надати штаб-квартирі НАТО інформацію, скажімо так, для збільшення здатності діяти і спостерігати країнам Альянсу на території України. Також важливе спільне отримання інформації, яку можна використовувати проти російської агресії", - сказав Таран на конференції з питань реформ в Україні в Литві.

Таран нагадав, що РФ постійно використовує окупований Донбас, як полігон для тестування своїх військових розробок і закликав партнерів надати новітні засоби радіоелектронної боротьби, щоб перевірити їх в реальному протистоянні російському озброєнню.

"Ми запрошуємо вас надавати нам нові системи для того, щоб протестувати їхні можливості в боротьбі з російськими системами РЕБ в сучасній війні", - заявив глава оборонного відомства.

Міністр заявив, що в Україні є певні прогалини в протиракетному і протиповітряному захисті в ВМС, а також в системі раннього попередження.

Поделиться в соц. сетях: