Кінцевим бенефіціаром була росіянка Тетяна Володіна, котра незадовго до арешту намагалася продати корпоративні права.

Подільський районний суд Києва наклав арешт на 100% корпоративних прав ТОВ Брокард-Україна, що належать кіпрській компанії Інденон Холдинг Лімітед, а через неї – росіянці Тетяні Володіній, власниці російської мережі Л'Етуаль. Про це стало відомо із судових документів після того, як до реєстру відкрили публічний доступ

Арешт був накладений у рамках кримінального провадження про присвоєння майна (ч. 5 ст. 191 КК) та фінансування агресії проти України (ч. 2 ст. 110-2 КК).

Суд заборонив Володіній та її представникам відчужувати корпоративні права на Брокард-Україна, але на початку червня Brocard розіслав партнерам повідомлення про зміну власника – компанію продали парфумерному холдингу Philippe Benacin Holding (як пізніше з'ясувалося – без дозволу Антимонопольного комітету).

Після цього адвокати Брокард-Україна попросили суд скасувати арешт майна з огляду на те, що кінцевим бенефіціарним власником компанії став громадянин Франції Філіп Бенасін.

Суд задовольнив клопотання Брокард-Україна, але частково. Арешт залишається чинним, як і заборона вчиняти будь-які дії, пов'язані з проведенням державної реєстрації права власності на корпоративні права компанії. Водночас їй дозволили поміняти директора та місцезнаходження юридичної особи.

Станом на 1 січня мережа Brocard налічувала близько 100 магазинів у 26 містах України. Штат компанії складав 1808 осіб.

Поделиться в соц. сетях: