На тлі того, що в Україні за добу зафіксували майже 19 тисяч нових випадків-19 і вже кілька міст потрапили в "червону" зону карантину, деякі люди вирішили заробляти на тих, хто з якихось причин ще не зробив щеплення від коронавірусу. Так, українці придумали новий бізнес, в якому їм допомагають сертифікати про вакцинацію.

На сайті інтернет-оголошень OLX почали з'являтися дивні пропозиції про послуги.

Українці пропонують нещепленим від COVID-19 мешканцям Кривого Рогу, Дніпра, Львова, Миколаєва, Харкова та інших міст країни послуги так званих кур'єрів. Заповзятливі люди, у яких є сертифікат про вакцинацію, готові зробити покупки в магазинах і віддати товари тим, хто не може цього зробити через відсутність щеплень. 

"Скуплюся за вас в магазинах, кафе і ресторанах", "Скуплюся за вас в магазині якщо не маєте сертифіката Covid", "Скуплюся за вас в магазині, є ковід сертифікат", - за свої послуги "бізнесмени" готові брати від 100 гривень. 

Українці придумали новий бізнес / скриншот з сайту

Українці придумали новий бізнес / скриншот з сайту

Цілком очевидно, подібна діяльність навряд чи допоможе Україні перемогти пандемію. Поки українці допомагатимуть тим, хто відмовляється від щеплень, кількість заражень і смертельних випадків буде тільки зростати. Крім цього, "бізнесмени" навряд чи планують платити податки за свої послуги, що загрожує проблемами з законом.

Поделиться в соц. сетях: