Росія не змогла досягти своїх політичних цілей в Україні. Окупаційну владу вдалося нав'язати лише в одній області.

Той факт, що російським загарбникам удалося нав'язати проросійське місцеве керівництво лише в Херсоні, свідчить про неспроможність російського вторгнення досягти своїх політичних цілей в Україні. Про це йдеться у звіті британської розвідки, яке оприлюднило Міністерство оборони Великобританії.

"Центральна частина первинного плану вторгнення Росії з високою ймовірністю включала сфальсифіковані референдуми, щоб передати більшість регіонів України під довгострокову проросійську владу", - йдеться в повідомленні відомства.

У розвідці зазначають, що якщо Росія проведе референдум у Херсоні, вона "майже напевно сфальшує результати, щоб показати явну більшість за вихід з України".

При цьому у розвідці припускають, що громадяни Херсонської області, ймовірно, продовжуватимуть демонструвати свою опозицію російській окупації.

Раніше повідомлялося, що призначена окупантами "влада" Херсонської області має намір звернутися до Путіна з проханням включити регіон до складу Росії.

У Путіна стримано відреагували на цей намір, заявивши, що має бути врахована думка місцевих жителів.

В Офісі президента України заявили, що "гауляйтери" можуть з таким самим успіхом просити про приєднання до Марса чи Юпітера. Херсонську область буде звільнено.

 

Поделиться в соц. сетях: