Російський загарбник із Магнітогорська симулював втрату мови та пам'яті, щоб ховатися від українського правосуддя у шпиталі Кривого Рогу.

Штучний інтелект викрив російського загарбника з Магнітогорська. Росіянин вдавав, що втратив мову і пам'ять. Таким чином, він переховувався в одному зі шпиталів Кривого Рогу. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв'ю Українській правді, опублікованому в середу, 27 липня.

Чиновник розповів, що до нього звернувся волонтер із Кривого Рогу, де у військовому шпиталі знаходився боєць з "амнезією", який нібито брав участь у бойових діях.

Перевірка за допомогою штучного інтелекту встановила, що симулянт – росіянин із Магнітогорська, який воював на боці російської армії. Він ховався в криворізькому шпиталі і вдавав, що нібито нічого не пам'ятає, а також не може говорити.

Після ідентифікації окупанта пов'язали, додав Федоров.

Глава Мінцифри також зазначив, що штучний інтелект навчили розпізнавати супутникові знімки щодо свіжих могил. Таким чином, у Севастополі нещодавно знайшли 455 могил на військовому цвинтарі.

Поделиться в соц. сетях: