За кількістю підтверджених втрат лідирують Дагестан, Бурятія та Краснодарський край. Серед ідентифікованих загиблих найбільше молодших офіцерів.

Російська служба Бі-Бі-Сі зуміла встановити імена понад 5700 російських військових, які загинули на війні в Україні. З них 17% - офіцери, серед них 4 генерали та 34 полковники.

Повідомляється, що серед ідентифікованих загиблих найбільше молодших офіцерів.

"Зважаючи на все, вони гинуть приблизно втричі частіше, ніж їхні підопічні. Тільки за останні три тижні загинули понад 80 людей у ​​званні від лейтенанта до капітана", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що у регіонах РФ практично перестала з'являтися офіційна інформація про загиблих.

"Голови російських регіонів дедалі рідше і рідше стали публічно повідомляти про загибель військових в Україні. Навесні майже всі губернатори регулярно публікували такі повідомлення, але з кінця травня чимало з них взагалі перестали це робити. За кількістю підтверджених втрат, як і раніше, лідирують Дагестан (270 осіб), Бурятія (245 осіб) та Краснодарський край (206 осіб)", - повідомляють у російській службі ВВС.

За кількістю абсолютних втрат першому місці - піхотинці і десантники.

"На 18 серпня 20% усіх встановлених загиблих служили у ПДВ, ще 20% - у мотострілецьких підрозділах", - йдеться у повідомленні.

Поделиться в соц. сетях: