Адміністрація в'язниці вважає, що виснаження йому не загрожує. А лікар розповів про анемію політика.

Заарештований в Грузії екс-президент Михайло Саакашвілі, який раніше оголосив голодування, почав приймати соки і мед. Про це пізно ввечері в п'ятницю, 8 жовтня, повідомило видання Грузія Онлайн із посиланням на Спеціальну пенітенціарну службу.

За повідомленням відомства, Михайло Саакашвілі купив у тюремному магазині сім банок меду.

"У понеділок була виготовлена ​​особиста картка. У нього був доступ до різних продуктів, включаючи натуральні соки, мед, а після підтвердження замовлення, наскільки мені відомо, він уже отримав кілька банок меду, а також кілька літрів натурального соку.

Він почав приймати їжу, в тому числі мед, натуральний сік, що фактично говорить про те, що так чи інакше, організму не загрожує виснаження", - заявив Начальник Спеціальної пенітенціарної служби Ніка Цхварашвілі.

Тим часом особистий лікар Саакашвілі Ніколо Кипшидзе повідомив журналістам, що у його пацієнта анемія, стан його здоров'я може погіршитися в найближчі дні.

За словами Кипшидзе, "Саакашвілі сильний і почувається добре. Він продовжує голодування і сказав мені, що не припинить його", - розповів лікар.

Він зазначив, що зустрівся і поговорив з головним лікарем в'язниці, в якій перебуває Саакашвілі, і обстеження політика, які, на думку фахівця, повинні були бути проведені, вже зроблені.

Поделиться в соц. сетях: