В українського судна відмовив двигун. Воно знеструмлене і знаходиться на дрейфі. Капітан попросив допомоги про інформування влади України про аварію.

Українське риболовецьке судно терпить лихо в Чорному морі за 50 миль від Очакова. Росія направила на допомогу екіпажу ракетний катер Ивановец Чорноморського флоту. Про це в суботу, 3 липня, повідомляє ТАСС з посиланням на Національний центр управління обороною РФ.

"Ракетний катер Ивановец Чорноморського флоту, що виконує завдання в акваторії Чорного моря, спрямований в район знаходження українського риболовецького судна ОД-2592 (екіпаж - 4 людини, порт приписки - Очаків), яке терпить лихо й екіпаж якого о 01:27 3 липня запросив допомогу", - йдеться в повідомленні.

Капітан українського судна розповів, що у судна відмовив двигун, воно знеструмлене, знаходиться на дрейфі, і просив допомоги про інформування влади України про аварію.

"Про аварійну ситуацію з цивільним судном повідомлено в Національний центр управління обороною Російської Федерації, який поінформував українську владу про отримання сигналу лиха від судна ОД-2592", - додали в центрі.

Зазначається, що зараз в районі  судна, що терпить лихо, у готовності до надання допомоги знаходяться катер Ивановец і прикордонний корабель Безупречный Прикордонної служби ФСБ Росії.

Пізніше стало відомо, що життю екіпажу українського риболовецького судна нічого не загрожує. До нього вже направлений буксир з Одеси.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в районі Шрі-Ланки в Індійському океані сталася пожежа на контейнеровозі MSC Messina з українськими моряками у складі екіпажу. Тоді загинув 20-річний хлопець з Одеси.

Поделиться в соц. сетях: