Дружини українських військових просять Сі Цзіньпіня виступити гарантом під час процедури екстракції їхніх рідних до Туреччини.

Дружини захисників Маріуполя звернулися до лідера Китаю Сі Цзіньпіну з проханням допомогти врятувати військових, витягнути їх із оточеного російськими військовими меткомбінату Азовсталь через процедуру екстракції. Про це вони заявили на брифінгу у суботу, 14 травня, повідомляє Укрінформ.

Звернення до Сі Цзіньпіна вони пояснили тим, що до екстракції погоджуються приєднатися країни, які допомагають Україні, тому для РФ вони не авторитет. Китай - економічний союзник РФ і має більшу вагу для Путіна.

"Так, вони самі (захисники Маріуполя – ред.) бачать єдиний вихід для себе – екстракцію до Туреччини. Це і географічно реально. Але потрібний гарант, і ми сподіваємося, що таким гарантом стане Китай", - сказали рідні захисників на брифінгу.

Двома днями раніше захисники Маріуполя звернулися до президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана з проханням допомогти врятувати бійців з оточеного російськими військовими меткомбінату Азовсталь через процедуру екстракції.

 

Поделиться в соц. сетях: