Через чотири місяці від початку вторгнення з'явилися ознаки виснаження арсеналу зброї Росії.

Російська армія більше не має сил атакувати більш ніж на одному напрямку фронту. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов, чиї слова у середу, 6 липня, процитувало видання WSJ.

Зокрема, секретар РНБО сказав, що за чотири місяці після початку вторгнення з'явилися ознаки виснаження арсеналу Росії.

Проте WSJ пише, що після перших помилок Росія знайшла тактику, яка працює. На початковому етапі вторгнення росіяни намагалися здійснити прориви углиб української території. Вони значною мірою зазнали невдачі та втратили елітні підрозділи.

Наразі російські війська наступають кроками під прикриттям артилерії. Данілов сказав, що Росія накопичує дуже велику кількість артилерії та бронетехніки на кожному квадратному кілометрі, з яким українські військові не в змозі впоратися, і це дає росіянам перевагу.

За словами Данілова, поки Україна має вести оборонну війну.

Минулого місяця прибуття американських високомобільних артилерійських ракетних систем HIMARS дозволило Україні завдати удару саме по тих російських цілях, які раніше були поза досяжністю українського обладнання. За його словами, росіяни "беззахисні перед ними (HIMARS - Ред.)". При цьому Данілов зазначив, що Україні будуть потрібні ще десятки таких пускових установок.

За словами секретаря РНБО, українська армія використала так багато озброєння та боєприпасів радянських часів, що поступово їй потрібно буде покладатися на озброєння НАТО.

Поделиться в соц. сетях: