Кремль заради приховування воєнних злочинів, скоєних на Київщині, "попіклувався", щоб військові були ліквідовані.

Кремль дав згоду на знищення 64-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади 35-ї загальновійськової армії РФ. Причина цього - спроба приховати воєнні злочини на Київщині. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики припускають, що російських військових було знищено в бою в рамках спроб Кремля приховати воєнні злочини, скоєні нею в Київській області (зокрема, в Бучі).

Держдепартамент США закликав російські сили припинити будь-яку військову діяльність навколо Запорізької АЕС (ЗАЕС) та підтримати створення демілітаризованої зони на тлі нових повідомлень про обстріл ЗАЕС 11 серпня, зазначили в Інституті. Також Держдеп США закликав Росію повернути контроль за станцією Україні.

ISW повідомляє, що українська розвідка попередила: Кремль висуває умови для інформаційної атаки на президента України Володимира Зеленського з метою дискредитації.

Військові аналітики заявляють, що скарги, подані до російської військової прокуратури та перевірені Bellingcat та Insider, включали випадки, коли влада РФ обманом або примусом призовників змушувала займати бойові позиції. Також фіксувалися випадки обмеження обсягу інформації для сімей російських солдатів та ненадання солдатам належних харчування та медичної допомоги.

Зокрема, російські командири наказували солдатам розпочинати штурм без спорядження, а також не повідомляли родичів солдатів про їхню смерть.

У звіті також наведено скарги мешканців окупованих Луганської та Донецької областей, які звинувачують російські війська у пограбуванні, вторгненні та обстрілі військової техніки по цивільній інфраструктурі.

Поделиться в соц. сетях: