На Харківському та Слов'янському напрямках противник намагається вести штурмові дії, зазначили у Генштабі.

Війська РФ переміщують підрозділи на Луганщині з метою встановлення там повного контролю. Про це 7 липня повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

"Противник намагається подолати опір наших військ та встановити повний контроль над Луганською областю. Переміщує підрозділи", - наголошується в ранковому зведенні.

На Волинському та Поліському напрямках змін у ситуації немає.

На Сіверському напрямку ознак створення наступального угруповання противника немає. Ворог зосередив окремі підрозділи Західного військового округу у прикордонних районах Брянської та Курської областей та продовжує удари по Україні.

"Противник здійснював артилерійські обстріли і завдавав авіаційних ударів гелікоптерами армійської авіації в районах населених пунктів Вовківка, Миропілля, Кондратівка та Есмань Сумської області", - зазначили у ЗСУ.

На Харківському напрямку війська РФ зосереджують зусилля на утриманні зайнятих рубежів, а на окремих ділянках намагаються вести штурмові дії. Артилерійських обстрілів зазнали Слатине, Мала Данилівка, Руські Тишки, Веселе, Кутузівка, Пришиб та Гусарівка. Неподалік Шестакова окупанти дистанційно замінували автомобільні шляхи.

На Слов'янському напрямку ворог намагається вести штурмові дії, обстріляв зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню райони населених пунктів Долина, Курулька, Мазанівка, Богородичне, Адамівка та Чепіль.

На Краматорському напрямку російська армія обстріляла зі ствольної та реактивної артилерії райони Кривої Луки, Кузьминівки та Григорівки, активно застосовує комплекси радіоелектронної боротьби.

На Бахмутському напрямку обстрілів зазнали райони Івано-Дар'ївки, Семигір'я та Вуглегірської ТЕС. Крім того, окупанти завдали авіаційного удару неподалік Спірного.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог систематично б'є по позиціях ЗСУ з метою сковування їхніх дій.

На Південнобузькому напрямку супротивник зосередив зусилля на недопущенні просування українських сил. Вів обстріли з мінометів, танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Лимани, Посад-Покровське, Прибузьке, Мирне, Котлярове та Благодатне.

"У районі Добрянки наші воїни майже повністю знищили диверсійно-розвідувальну групу противника і успішно відбили ворожий штурм, що пішов за цим", - наголосило українське військове керівництво.

В акваторії Чорного та Азовського морів РФ утримує в готовності до завдання ракетних ударів по Україні чотири носії крилатих ракет морського базування типу Калібр.

Поделиться в соц. сетях: