Російські військові застосовують для удару по українських містах протикорабельні ракети, які непридатні для високоточних ударів.

Розвідка Великої Британії заявила, що росіяни використовують протикорабельні ракети повітряного базування наземних атак. Ймовірно, це свідчить, що у ворога закінчуються запаси високоточної зброї. Про це у суботу, 2 липня, повідомляє Міноборони Великої Британії.

Британські розвідники вважають, що по торговому центру Кременчука окупанти запустили крилату ракету Х-32. Такі висновки вони зробили після аналізу відео з камер відеоспостереження.

Х-32 – це модернізована версія ракети радянських часів Х-22. Хоча Х-32 має дещо покращені характеристики порівняно з Х-22, вона все ще не оптимізована для точного ураження наземних цілей, особливо у міських умовах. Це значно збільшує ймовірність супутніх збитків під час націлення на забудовані території", – йдеться у повідомленні.

Натомість Одеську область, ймовірно, атакували ракетами Х-22. Розвідники зазначили, що ця зброя ще менш точна та непридатна для високоточних ударів

Поделиться в соц. сетях: