Міністр оборони України не відкидає, що кількість військ Росії біля українського кордону зростатиме.

Міністр оборони України Олексій Резніков закликав Британію, США та Канаду направити своїх військових інструкторів ближче до російського кордону. На його думку, це допоможе утримати російську агресію.

Як сказав Резніков в інтерв'ю виданню The Globe and Mail, саме зараз потрібно робити кроки для стримування президента Росії Володимира Путіна від вторгнення в Україну, оскільки потім буде занадто пізно. Наприклад, на його думку, США, Канада та Британія могли б відправити в Україну більше своїх інструкторів та надати засоби оборони.

"У вас (канадців) є навчальна програма з нами в Україні. Я думаю, що ми можемо її розширити. Замість того, щоб мати тут 50 (військових) інструкторів, надішліть 500 інструкторів", - запропонував Резніков.

Іноземних військових, як зазначив міністр, потрібно розмістити ближче до лінії фронту, оскільки сьогодні вони перебувають за понад 1000 кілометрів від російського кордону – у Яворові.

"Було б добре, якби канадські інструктори... були розгорнуті у Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на острові Зміїний. На цих територіях мають майоріти три прапори - прапор Канади, прапор США та прапор Британії. Це також було б гарним знаком для росіян – що ви тут", – сказав він.

Також Резніков не відкидає, що кількість військ Росії біля українського кордону зростатиме. На його думку, загальна чисельність російських військ біля кордону може зрости до 175 тисяч.

"Якщо ця тенденція збережеться, їх скоро буде 175 тисяч. Сьогодні ми оцінюємо чисельність цих сил на нашому кордоні в 94 тисячі людей. Можливість такого нарощування дійсно є, але ми готові і для нас немає жодних несподіванок", - сказав Резніков у коментарі естонському телеканалу ERR.

Поделиться в соц. сетях: