Зустрічі, які пройшли в Німеччині та Данії, відрізнялися за спрямованістю питань, що обговорюються, зазначив глава Міноборони України.

Зустріч у форматі Рамштайн передбачала вирішення питань щодо передачі Україні конкретної зброї та систем. У той час, як конференція у Копенгагені – стійке забезпечення ЗСУ зброєю, зокрема довгострокові програми. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в ефірі данського телеканалу DR Denmark.

Він зазначив, що Рамштайн та Копенгаген – дві дружні платформи. У форматі Рамштайн, де панують США та глава Пентагону Ллойд Остін, обговорювалися конкретне озброєння та системи. Тут на першій зустрічі було вирішено змінити доктрину – перейти від радянської до сучасної зброї натовського зразка.

На зустрічі в Копенгагені обговорювалися конкретні речі: програми розмінування, тренувальні програми військових. Також сторони обговорювали стійке постачання, розширення потужностей виробників, щоб вони могли робити більше зброї, гаубиць, бронемашин. Однак на ній не порушувалася тема літаків.

"Ми обговорювали (у Копенгагені, – ред.) не лише короткострокові, але також і довгострокові програми з постачання Україні бронемашин, гаубиць та різних систем, щоб стримати Росію та розпочати контрнаступальні кампанії", – сказав він.

Поделиться в соц. сетях: