МЗС України вже відкликало співробітників, назвавши цей випадок "кричущим" і пообіцявши "ретельне та швидке" розслідування.

МЗС України відкликало двох співробітників посольства в Польщі, яких підозрюють у контрабанді. Про це заявив міністр Дмитро Кулеба в Facebook у понеділок, 1 березня.

"Вчора двох співробітників посольства України в Польщі спіймали на гарячому - їх затримали на кордоні під час спроби вивезти на службовому авто з України в Польщу велику кількість валюти, золота і контрабандних сигарет. Випадок для МЗС кричущий", - написав Кулеба.

За його словами, обох співробітників негайно відкликали з довгострокового закордонного відрядження, і їх робота в посольстві завершилася. У найближчі години всі формальності з цього питання будуть завершені.

"Проти обох співробітників починаємо дисциплінарне розслідування за виявленими фактами. Розслідування буде ретельним і швидким. Звичайно, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв. Але за результатами розслідування я буду готовий приймати будь-які рішення", - додав глава МЗС.

Крім того, відомство буде повністю взаємодіяти з правоохоронними органами, від яких чекає швидкого і неупередженого розслідування та встановлення всіх обставин справи.

Поделиться в соц. сетях: