Сайт Служби безпеки України працює з певними технічними перебоями, оскільки на нього іде потужна DDOS-атака, вже не перший день.

Про це журналісту УНН повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

“Наразі сайт СБУ, дійсно, працює з певними технічними перебоями, оскільки на нього іде потужна DDOS-атака, вже не перший день. Очевидно, що вона пов’язана з останніми діями Служби щодо захисту національних інтересів і протидії Російській Федерації, яка веде гібридну війну проти України, зокрема, і в інформаційному просторі”, — розповів Дехтяренко.

За його словами, фахівці СБУ працюють над тим, аби якнайшвидше налагодити безперебійну роботу сайту.

“Між тим, ознайомитись з актуальними новинами щодо діяльності Служби безпеки можна на офіційних сторінках СБУ у Фейсбук та Телеграм”, — додав він.

СБУ повідомила про підозру заступнику міністра оборони Російської Федерації — начальнику Головного військово-політичного управління Збройних сил Російської Федерації, генерал-полковнику Андрію Картаполову.

Служба безпеки України заявила, що оголосила про підозру громадянину України Анатолію Шарію — за двома статтями Кримінального кодексу України. Він підозрюється у протиправній діяльності на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...