Національна гвардія України в рамках посилення українсько-білоруської ділянки кордону використовує лише резерви, які не залучені до виконання завдань на східних рубежах держави.

Про це, 30 листопада, заявив командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан, під час об’єднаних тактико-спеціальних навчань на Волині у межах спеціальної прикордонної операції “Полісся”, пише УНН.

“Посилення українсько-білоруської ділянки державного кордону України відбувається без послаблення сил в районі проведення ООС”, — наводить слова Балана пресслужба МВС.

“Національна гвардія України має достатньо сил і засобів аби виконувати ці завдання! Ми використовуємо лише резерви, які не залучені до виконання завдань на східних рубежах держави”, — зазначив командувач НГУ.

Повідомляється також, що Балан подякував керівництву Волинської області за співпрацю, яка позитивно впливає на виконання завдань підрозділами системи МВС щодо забезпечення охорони державного кордону, зокрема, Національної гвардії України.

23 листопада, на кордоні з Республікою Білорусь розпочалася спільна спеціальна прикордонна операція “Полісся”. Координується вона Державною прикордонною службою України та проводиться спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ та іншими залученими резервами.

Як повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, підрозділи МВС для посилення охорони державного кордону з Білоруссю у разі прориву мігрантів будуть на місці події за 30 хвилин.

Поделиться в соц. сетях: