Нацгвардія вже отримала від американської сторони технічну допомогу на загальну суму близько 78 млн дол.

Національна гвардія України та Національна гвардія Каліфорнії (США) підписали двосторонній документ про співпрацю. Цей меморандум став підсумком угод та міжнародних заходів під час візиту до Києва американської делегації. Про це повідомила напередодні прес-служба Нацгвардії.

"У Міністерстві внутрішніх справ Національна гвардія підписала двосторонній документ про співпрацю з Національною гвардією Каліфорнії. Від української сторони меморандум підписав командувач Національної гвардії України Микола Балан, від американської сторони - командувач Національної гвардії Каліфорнії Девід Болдвін", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що Нацгвардія вже отримала від американської сторони технічну допомогу на суму близько $78 млн. Зокрема засоби радіо та супутникового зв'язку, медичне майно та обладнання, оптичні прилади, інженерне обладнання, системи розвідки цілей, безпілотні літальні апарати.

Також повідомляється, що за період співробітництва у рамках програми партнерства (SPP) з 2014 р. Національна гвардія Каліфорнії провела 30 спільних заходів із Нацгвардією України, з них 14 - навчального характеру.

 

 

Поделиться в соц. сетях: