З 30 грудня Волинська та Запорізька області вийдуть із “червоної” зони. Про це за підсумками засідання Держкомісії ТЕБ та НС повідомляв міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, пише УНН.

“Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 грудня 2021 року „жовтий“ рівень епідемічної небезпеки на території Волинської та Запорізької областей”, — повідомив Немчінов.

Також він нагадав, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ — “жовтий” COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

“З 30 грудня всі регіони України перебуватимуть на жовтому рівні епіднебезпеки. Оскільки, у Волинській та Запорізькій областях також запровадять жовтий рівень епідемічної небезпеки”, — зазначили у МОЗ.

Поделиться в соц. сетях: