Російські загарбники почали залишати півострів у зв'язку з тим, що туди "несподівано" прийшла війна, зазначила Таміла Ташева.

Російські окупанти тікають із Криму - на виїзді з півострова утворилися черги. Про це повідомила представник президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева на своїй сторінці у Facebook.

"Війна ось так "несподівано" прийшла до Криму. Окупанти та колонізатори вже тікають із Криму. Сьогодні після чергового необережного поводження з боєприпасами окупантами здетонувало в Джанкойському районі. Люди ховаються по підвалах. На виїзд із Криму величезні черги", - зазначила вона.

Чиновниця нагадала, що окупанти півроку називали повномасштабну війну "спецоперацією". За використання слова війна, за протести проти цієї війни штрафували, садили у в'язниці, викрадали людей та катували. Кримські жінки писали заяви на кримських військкомів із вимогою, щоб їхніх дітей не відправляли на війну.

"Ми обов'язково звільнимо Крим, застосовуючи всі можливі та незаборонені механізми для боротьби не лише за територію, а й за вас", - наголосила Ташева, звертаючись до громадян в окупованому Криму.

Чиновниця також закликала українців у Криму бути обережними, ховатися в обладнаних місцях чи у своїх підвалах, підготувати потрібні засоби.

Зазначимо, що рекорд добового трафіку було зафіксовано на Кримському мосту 15 серпня, ним проїхали 38 тисяч 297 автомобілів. ЗМІ повідомляють, що попередній рекорд був зафіксований 16 серпня 2020 року - 37 тисяч 374 транспортні засоби.

Поделиться в соц. сетях: