Чоловікові стало зле під час купання у морі. При госпіталізації у нього зупинилося серце, проте лікарі змогли його запустити. Через кілька днів чоловік помер.

Батько колишнього народного депутата Тетяни Чорновол несподівано помер у Єгипті. Йому стало зле під час купання у морі. Чоловікові було 66 років. Про смерть батька повідомила сама Чорновол у Facebook.

"Мій тато Микола Чорновол загинув у Єгипті. Ми так і не знаємо, що сталося. Відпочивав із матір'ю. Плавали в морі, дивилися рибок. Раптом щось трапилося. Викинув маску і поплив до берега, мама побачила, що не дихає, але пливе. Мама допомогла... На мілководді піднявся - і відключився", - написала колишня народна обраниця в соцмережі.

За її словами, тата рятували відпочивальники на березі. Чоловіка доправили до лікарні, де медикам вдалося запустити серце, яке зупинилося під час госпіталізації.

"Аналізи - були в нормі. Мозок був живий, серце забилося, як у спортсмена, з кожним днем ​​ставало краще... Думали - диво, ще трохи і прокинеться, будемо згадувати і дивуватися. Але раптом стан погіршився... Мама була поруч, а я у цей час була на телефонному зв'язку... Говорила йому, що люблю... "Говори, говори", - шепотіла мама, - "сатурація легень пішла вгору"... Я зраділа... І тут усе зупинилося...", - додала Тетяна.

Вона зазначила, що єгипетські лікарі виборювали життя батька. Але що саме з ним трапилося, сім'ї так і не пояснили.

"Страхова спочатку взагалі нахабно брехала, потім видали мені результати багатьох аналізів та досліджень, наші лікарі переглянули, що могло викликати таке порушення ритму серця, аж до його зупинки, але нічого не знайшли…, - наголосила екс-нардеп, додавши, що не відкидає, що смерть могла наступити через поширену в Єгипті отруйну рибу крилатку.

Похорон відбудеться у вівторок, 14 грудня. Поховають батька Чорновол у селі Гора, де мешкає родина.

Поделиться в соц. сетях: