За минулу добу в Україні зробили рекордну кількість щеплень. Це відбулося через ажіотаж в областях, які потрапили в червону зону.

Глава МОЗ Віктор Ляшко доручив збільшити темпи вакцинації вдвічі - з нинішніх 700-750 тисяч на тиждень до 1,5 мільйона. Про це повідомляє прес-служба відомства у вівторок, 19 жовтня.

Згідно з дорученням міністра, для регіонів встановлені цільові показники з охоплення вакцинацією від COVID на рівні 1,5 млн щеплень на тиждень.

"Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Всі поставлені цілі реальні, затверджені і окремі регіони, наприклад, Полтавська та Херсонська області вже довели здатність досягти поставлених урядом рівнів охоплення вакцинацією", - зазначив Ляшко.

Зазначається, що за минулу добу було оновлено рекорд за кількістю зроблених щеплень - понад 193 тисячі.

Зокрема, темпи вакцинації вдвічі зросли в областях, які потрапили в червону зону, а саме: Херсонській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій і Одеській.

Ляшко наголосив, що головне завдання для місцевої влади - збільшити кількість центрів вакцинації і зробити графіки їхньої роботи максимально зручними для населення.

Поделиться в соц. сетях: