Маючи в себе План мирного врегулювання на Донбасі, Росія може сприяти завершенню війни, поверненню Україні її територій і людей.

Публікація в російському виданні КоммерсантЪ, яка розкриває положення доопрацьованого Україною німецько-французького проекту мирного врегулювання на Донбасі Ключові кластери з реалізації Мінських угод, підтверджує, що цей документ є в РФ. Про це заявив глава Офісу Президента України Андрій Єрмак, пише Інтерфакс-Україна.

"Позитивний момент полягає в тому, що опублікований матеріал підтверджує мою попередню заяву, яку чомусь було поставлено під сумнів представниками Росії. Я нагадаю, що говорив про те, що План мирного врегулювання, створений на базі німецько-французького проекту і доопрацьований українською стороною, лежить на столі у російської делегації", - зазначив Єрмак.

Він додав, що оскільки російська сторона має План мирного врегулювання на Донбасі, то це дає їй "можливість сприяти завершенню війни, повернути Україні її території і людей за умови політичної волі на те".

Єрмак також підкреслив, що публікація документа в ЗМІ РФ, яка розголошує деталі переговорів між учасниками "нормандської четвірки", іде в порушення з етикою.

Відзначимо, що газета КоммерсантЪ у середу, 24 березня, опублікувала матеріал, у якому розкрила суть і нюанси проекту, підготовленого Францією і Німеччиною, за їхнім баченням врегулювання ситуації на Донбасі.

Також Андрій Єрмак додав, що затвердження "дорожньої карти" реалізації Мінських угод, яка може з'явитися на основі проекту Ключові кластери з реалізації Мінських угод, повинно відбуватися на рівні глав країн "нормандської четвірки" - України, Німеччини, Франції, РФ.

"Цю позицію підтримують наші колеги із Франції та Німеччини", - сказав глава ОП.

Поделиться в соц. сетях: