Ракетний катер Ивановец ЧФ і прикордонний сторожовий корабель Безупречный до українського судна не наближалися, незважаючи на сигнал SOS.

Кораблі Російської Федерації проігнорували сигнал SOS українського риболовецького судна. Про це в суботу, 3 липня, повідомляє Міноборони України з посиланням на дані Головного управління розвідки.

"Поширена російською стороною інформація про готовність надати допомогу українському риболовецькому судну ОД-2592, яке вночі 3 липні потрапило в аварію в акваторії північно-західної частини Чорного моря поблизу Тендерівської коси, є черговим інформаційним заходом Росії", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що інформація про це була поширена в той час, коли судно вже буксирувалось кораблем морської охорони Держприкордонслужби України в порт приписки Очаків.

"При цьому названі в російських інформаційних вкидання ракетний катер Ивановец ЧФ і прикордонний сторожовий корабель Безупречный прикордонної служби ФСБ РФ до українського судна не наближалися, незважаючи на отримання сигналу SOS", - додали в Міноборони.

Поделиться в соц. сетях: