Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак підказав Андрію Тарану, що йдеться не про МВФ, а про Мінфін.

Міністр оборони Андрій Таран переплутав міністерство фінансів з Міжнародним валютним фондом, відповідаючи на питання журналістів про затримку виплат військовослужбовцям. Це сталося на прес-конференції в понеділок, 22 лютого.

"Кошти всі (для військовослужбовців, - ред.) виплачуються в тому числі і на оздоровлення. Але йде певна затримка. Про затримку - це питання не до мене, його краще направити в МВФ. Питання наближення бюджету, для того, щоб платити все вчасно" , - зазначив Таран.

В цей час головнокомандувач Збройних сил України, генерал-полковник Руслан Хомчак підказав голові Міноборони, що все ж йдеться не про МВФ, а про Мінфін. Своєю чергою, Таран заплутався і став одночасно згадувати обидві установи.

"Для того, щоб платити все вчасно... Це Міністерство фінансів має узгодити з МВФ", - сказав Таран.

Хомчак знову вказав йому на помилку, додавши, що "МВФ - це трохи інше". Після паузи глава оборонного відомства засміявся і вибачився.

"Добре, Міністерство фінансів, соррі", - визнав свою помилку Таран.

 

 

Раніше президент Володимир Зеленський розповів, чому МВФ відмовив у транші Україні. Глава держави запевнив, що має "план Б" і "план В" на випадок подальшої відмови фонду.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...