Сьогодні Україна не та, яка була п'ять, шість, сім років тому, і готова дати відсіч агресору, заявив глава ТКГ.

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив про те, що Україна готова дати відсіч різним сценаріям з боку держави-агресора - Росії. Про це в п'ятницю, 5 січня, він заявив в ефірі телеканалу Україна 24.

"Москва заявляє про перетин червоної лінії. А хто ж її перетинає? Самі перетинають, і самі натякають. Нещодавно я чув заяву Авакова. Він сказав, що у нас є на всі можливі сценарії, які зробить Росія, адекватні відповіді. Сьогодні Україна не та, яка була п'ять, шість, сім років тому. Сьогодні ми готові, ми не хочемо цього, але ми готові набити морду тим, хто лізе до нас без наших запрошень", - заявив Кравчук.

Він зазначив, що Росія часто змінює риторику при вирішенні конфлікту на Донбасі.

"Якщо ви послухаєте Путіна, Лаврова, Пєскова, Гризлова, то в різний час вони говорять різне, а висновок один - вони там ні до чого, вони якісь спостерігачі, вони нам, бачте, допомагають вирішити питання якогось внутрішнього конфлікту. А ми їх просимо? Ми говоримо: ідіть геть, до бісової матері. Ми ж не просимо їх вирішувати конфлікт, допомагати нам, немає такого звернення, і ніколи не буде. Ми не просимо агресора допомагати нам вирішити ситуацію з агресором - це якась дивина. Але вони настільки неадекватні у своїх оцінках, я стежу за кожним їхнім виступом, і їх важко зрозуміти. Вони думають, що настільки хитрі, що можуть самі себе перехитрити", - зазначив політик.

Поделиться в соц. сетях: