Жінка пробула в Танзанії у відпустці місяць. Ніякі щеплення не робила. Відчула себе погано через п'ять днів після приїзду.
 

Мешканка Харкова після поїздки в Танзанію, де вона провела місяць, повернувшись в Україну, померла від малярії. Перші симптоми нездужання вона відчула 19 березня, а до медиків звернулася лише 23-го, повідомляє Харківський обласний лабораторний центр.
 
"25 березня 2021 року зареєстровано завезений випадок тропічної малярії в мешканки Харкова, 1981 року народження. 14 березня вона повернулася в Україну з Об'єднаної Республіки Танзанія, де перебувала місяць. У цей же період відвідувала о. Занзібар. Під час перебування на малярію не хворіла, проте відзначала укуси комарів. Індивідуальну хіміопрофілактику до виїзду і під час перебування не проводила", - ідеться в повідомленні Лабораторного центру.
 
19 березня харків'янка відчула слабкість, головний біль, у неї підвищилася температура до 38,7. Однак до лікарів жінка звернулася через кілька днів.
 
Жінку обстежували на наявність коронавірусної інфекції, а на малярію не перевіряли.
 
24 березня пацієнтку госпіталізували, у медзакладі були виявлені збудники тропічної малярії.
 
"Не дивлячись на проведені лікувальні заходи, хвора померла", - наголошується в повідомленні.
 
Нагадаємо, раніше в Харкові від малярії помер чоловік, який працював в Екваторіальній Гвінеї. Коли він повернувся на батьківщину, то відчув нездужання. За допомогою він звернувся через 10 днів. Його госпіталізували, але було вже пізно.

Поделиться в соц. сетях: