"Представники ромської національності" поводяться нахабно, стверджує Третяк і додає, що у нього "бракує слів і толерантності".

Мер Рівного Олександр Третяк погрожує "упакувати" ромів і вивезти їх на Закарпаття. Про це він заявив в ефірі Радіо Трек у четвер, 10 червня.

"Я дуже стримуюся в емоціях. Але, незважаючи на цю ситуацію з ромською національністю, у мене не вистачає слів і толерантності до того, що вони творять в місті. Буквально днями я мав провести засідання робочої групи з правоохоронними органами, щоб вирішити це питання, щоб представники ромської національності не поводилися так нахабно", - сказав Третяк.

Міський голова вважає, що правоохоронці повинні стежити за цим, як і муніципальна варта, яка незабаром почне працювати. За словами Третяка, нещодавно на вулиці міста він зустрів ромів і сказав, що у них є кілька годин, щоб забратися з міста, однак ті поскаржилися, що не їздять потяги, автобуси.

Третяк наголосив, що налаштований кардинально.

"Я бачу, що йде до того, що ми зробимо радикально: всіх "спакуємо" в автобус і вивеземо в їхнє рідне Закарпаття", - підсумував мер Рівного.

Поделиться в соц. сетях: