Глава політради ОПЗЖ вирішив відразу скаржитися на Україну до Європейського суду з прав людини, минаючи українські судові інстанції.

Голова політради партії Опозиційна платформа - За життя Віктор Медведчук заявив, що не подаватиме апеляцію на рішення суду про продовження його арешту, а замість цього подасть скаргу до Європейського суду з прав людини. Про це йдеться в заяві, розміщеній у п'ятницю, 10 вересня, на офіційному сайті його політсили.

 "Я змушений констатувати: в Україні немає незалежної судової влади, закон не захищає опозицію та інакомислячих від свавілля влади. Після того як була здійснена спроба припинити повноваження усього складу суддів Конституційного Суду, після того як до Верховної Ради було внесено законопроект про розпуск Окружного адміністративного суду міста Києва, після незаконного звільнення суддів Конституційного Суду, скасованого рішенням Верховного Суду, і потім вже розслідування, розпочатого ДБР щодо суддів Верховного Суду, які скасували незаконний указ Президента, - після всього цього свавілля влади суди перебувають під таким тиском, що не можуть об'єктивно і неупереджено здійснювати правосуддя", - підкреслив Медведчук, додавши, що рішення про чергове незаконне продовження йому домашнього арешту було не правосуддям, а реалізацією політичної волі нинішньої влади. У ситуації, що склалася, в умовах злочинного тиску влади на суд, що в черговий раз продовжив мені домашній арешт, я прийняв рішення відмовитися від подачі апеляції і перенести юридичну боротьбу з питання незаконного обрання мені запобіжного заходу до Європейського суду з прав людини, де мої скарги вже прийняті до розгляду", - йдеться в його заяві.

Поделиться в соц. сетях: