У документі від 2013 року немає посилання на документи Єврокомісії, які вже не існують, тому це потрібно виправити, пояснив глава МЗС.

Україна і Євросоюз не підпишуть на початку березня угоду про відкритий авіапростір, відому також як угода про "відкрите небо", або "авіаційний безвіз". Причина в тому, що документ вимагає додаткового технічного узгодження. Про це сказав глава МЗС Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу Прямий, повідомляє Укрінформ у понеділок, 22 лютого.

За словами міністра, у документі від 2013 року немає посилання на документи Єврокомісії, які вже не існують, тому це потрібно виправити.

"Ні, ще не можна (очікувати підписання на початку березня. - Ред.). Це абсолютно абсурдна історія про юристів Європейської комісії... Вирішили, усі радісно аплодували, понеслися вперед на підписання, і в останній момент виявилося, що цей договір так давно, з 2013 року, лежав і чекав на підписання, що там, у тексті, зашиті посилання на документи Європейської комісії, директиви, які вже не існують. Вони не можуть підписувати те, що не існує. А просто так видалити - це зміна тексту", - пояснив Кулеба.

 

Міністр додав, що його родичі в Полтавській області в подібних випадках кажуть, що "якось незручно вийшло".

"Ось це саме те, що сказали в Європейському Союзі: "Вибачте, що незручно вийшло, але ми обов'язково підпишемо". Я вже махнув на них рукою, кажу: "Гаразд, давайте вже, тому що це вже просто смішно", - зазначив глава МЗС.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...