Глава європейської дипломатії та міністр закордонних справ України погодилися з необхідністю сьомого пакету санкцій ЄС проти Росії.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у суботу, 2 липня, обговорив з високим представником Євросоюзу Жозепом Боррелем подальші кроки після набуття Україною статусу кандидата на вступ в ЄС та скоординував позиції напередодні зустрічі G20. Про це глава МЗС повідомив у Twitter.

"Під час сьогоднішньої телефонної розмови ми з Жозепом Боррелем обговорили подальші кроки після того, як Україна стала кандидатом на вступ до ЄС, і скоординували позиції напередодні зустрічі міністрів закордонних справ G20. Ми обидва згодні з необхідністю сьомого пакету санкцій ЄС щодо Росії", – зазначив Кулеба, додавши, що наразі ведеться робота над цим питанням.

Саміт глав держав G20 запланований на 15-16 листопада на Балі. На нього запрошено глав усіх країн-учасниць Великої двадцятки, серед яких - російського президента Володимира Путіна. Також на саміт запрошено президента України Володимира Зеленського. Пізніше влада Індонезії виключила особисту присутність Путіна.

Поделиться в соц. сетях: