Леонід Кравчук розвіяв міф про те, що мирних жителів тимчасово непідконтрольних Києву регіонів судитимуть після звільнення Донбасу.

Після звільнення тимчасово непідконтрольних Києву територій Донецької і Луганської областей судити будуть тих громадян, які причетні до тортур українців, а мирним жителям боятися немає чого. Про це заявив глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу Леонід Кравчук в ефірі телеканалу Дом в неділю, 25 квітня.

"Якщо людина в підвалах знущалася над полоненими, над ні в чому не винними людьми, якщо вона застосовувала тортури, - звичайно, такі люди повинні відповідати перед законом. Немає іншого в світі шляху. Людина, яка привела до трагічних наслідків, має нести відповідальність", - зазначив Кравчук.

При цьому він наголосив, що мирне населення ЛДНР притягуватися до відповідальності не буде.

"Це міф (то, що мирних жителів судитимуть - ред.). Є люди, які живуть там і які не могли жити інакше. Вони не організовували жодних репресій, не організовували тортур, не вбивали. Тобто крові на їхніх руках немає. Ці люди не будуть притягатися до відповідальності", - заявив глава делегації.

Поделиться в соц. сетях: