Леонід Кравчук вважає, що у Німеччини і Франції не вистачає твердості, системності і послідовності у переговорах із Росією.

Участь США в переговорному процесі щодо Донбасу в нормандському форматі стане великим кроком до врегулювання ситуації, заявив глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі телеканалу Дом у неділю, 20 червня.

"Якщо США приєднаються, вважаю, що це буде дуже великий крок до врегулювання процесу. Це буде означати, що і на Мінському майданчику буде більше дипломатії, більше зусиль і більше твердих позицій, ніж зараз", - зазначив Кравчук.

Він додав, що у Німеччини і Франції не вистачає твердості, системності і послідовності в переговорах із Росією.

"Я, наприклад, за ці роки жодного разу не чув, щоб або президент Франції, або канцлер Німеччини сказали на якійсь із зустрічей, що агресор - Росія і що вона повинна піти з Донбасу і залишити Крим. Я такого не чув. А це вже давно слід було б зробити", - висловив думку глава делегації.

Нарешті, Кравчук припустив, що рішення про приєднання США до нормандського формату щодо врегулювання ситуації на Донбасі, найімовірніше, буде прийнято за підсумками візиту президента України Володимира Зеленського у Вашингтон, запланованого на липень.

Поделиться в соц. сетях: