Бізнесмен запевняє, що не спілкується ні з міністрами, ні з Офісом президента, ні з президентом, хоча має можливість впливати на ситуацію в країні.

 
Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що має можливість впливати на політичну ситуацію в Україні, але він нею не користується. Про це він сказав в коментарі Радіо Свобода, який був опублікований у середу, 26 травня.
 
"Звичайно, можливість впливати є (на ситуацію в країні - ред.). Було б смішно говорити, що її немає. Користуюся я цим? Ні. Не користуюся, тому що у мене немає ніякого взаємозв'язку мого бізнесу з тими, про кого ви питаєте, хто може впливати на якісь речі, пов'язані з моїм бізнесом. Мій бізнес не залежить на сьогодні від якихось прийнятих законів, або тих, які можуть прийняти", - стверджує Коломойський.
 
Він також запевняє, що не спілкується ні з міністрами, ні з Офісом президента, ні з президентом. А ось з окремими депутатами каже, що спілкується, але "поверхово", не впливаючи на них.
 
Також Коломойський заявив, що прирівнює термін "олігарх" до терміна "ворог народу" і каже, що цей ярлик живе своїм життям, тому що ніхто до кінця не розуміє, кого під нього можна класифікувати.
 
Ідея визначити поняття "олігарх" на законодавчому рівні, на його думку, непогана, адже це, за словами Коломойського, можливо, дозволить більш чітко зрозуміти, до кого саме можна застосовувати цей термін. Водночас оцінювати в цілому ініціативу президента Володимира Зеленського щодо зменшення впливу олігархів на країну Коломойський поки не поспішає.
 
"Коли напишуть закон - подивимося-почитаємо", - зазначає він.
 
При цьому Коломойський зазначив, що йому все одно, коли його називають "олігархом".
 
Нагадаємо, кажучи про підготовку закону про деолігархізацію, Зеленський заявив, що він позбавить олігархів активів у разі спроби впливати на політику, ЗМІ або чиновників.

Поделиться в соц. сетях: