Кластери розроблені в логічній послідовності того, що закладено в мінських угодах, пояснив глава ОП.

Запропоновані Німеччиною і Францією кластери можуть лягти в основу дорожньої карти мирного врегулювання конфлікту на непідконтрольних територіях Донбасу. Про це повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю LIGA.net, оприлюдненому в понеділок, 26 квітня.

За його словами, у зв'язку зі складністю переговорів, Франція і Німеччина запропонували обговорити кластери.

"Це логічно розставлені кроки, які починаються від початкових кроків з безпеки, пов'язаних з розмінуванням, розведенням, відведенням важкого озброєння, і аж до проведення місцевих виборів", - пояснив Єрмак.

Він стверджує, що кластери зроблені в "логічній послідовності того, що закладено в мінських угодах". Якщо кластери будуть узгоджені сторонами, то "з додаванням дат і термінів це може перетворитися на дорожню карту".

Єрмак не уточнив, які кластери пропонує Україні. При цьому він прокоментував опубліковані в російських ЗМІ нібито франко-німецький та український варіанти кластерів.

"Ми припускаємо, що це було зроблено навмисно російською стороною... Українська, німецька і французька сторони ніколи б собі не дозволили порушити домовленості і опублікувати сирі документи. В таких документах величезна кількість проектів, вони змінюються і доповнюються", - наголосив глава ОП.

Поделиться в соц. сетях: