Померлому меру Харкова Геннадію Кернесу встановлять меморіальну дошку на фасаді будівлі Харківської міської ради. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу міської ради.

Так, засідання міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища у Харківській міській раді провів перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак.

"Члени комісії розглянули два питання щодо встановлення меморіальних дощок. Одну з них встановлять Геннадію Кернесу - Харківському міському голові у 2010-2020 рр., кавалеру ордена "За заслуги" III ступеня і ордена "Патріот Вітчизни". Меморіальна дошка буде встановлена на фасаді будівлі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7)", - йдеться в повідомленні.

Як повідомив Олександр Новак, пам'ятний знак колишньому міському голові відкриють за позабюджетні кошти.

Харківська міська рада планує на черговій сесії 24 лютого розглянути питання офіційного припинення повноважень померлого мера Харкова Геннадія Кернеса.

Парламентський комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування у листі від 1 лютого закликав секретаря Харківської міськради надіслати до парламенту копію рішення, яким рада бере до відома факт смерті міського голови Геннадія Кернеса.

У Верховній Раді зможуть розглянути питання про призначення позачергових виборів міського голови Харкова, коли отримають усі необхідні документи.

Так, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко в одному з недавніх інтерв'ю поскаржився на "чехарду з документами", через яку наприкінці січня Верховна Рада не змогла отримати свідоцтво про смерть міського голови Геннадія Кернеса і призначити вибори на найближчий час. Кирило Тимошенко зазначив, що позачергові вибори міського голови Харкова відбудуться восени 2021 року.

Поделиться в соц. сетях: