Україна представляє свої стрічки і національний стенд на Європейському кіноринку (European Film Market) Берлінського кінофестивалю.

Уряд робить усе для підтримки українського кінобізнесу, навіть незважаючи на пандемію коронавірусу, а Україна отримала хорошу репутацію партнера міжнародних кінокомпаній, повідомив міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко. Про це він у понеділок, 1 березня, написав у своєму Telegram-каналі.

"Навіть у складний період пандемії робимо все, щоб український кінобізнес мав підтримку від держави, а Україна отримала хорошу репутацію партнера міжнародних кінокомпаній. У нас для цього є і круті локації, і не менш круті продакшени. Це вже доведено фільмом "Останній найманець" від Netflix з Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі, левова частина зйомок якого проходила в Києві", - написав Ткаченко.

Він також зазначив, що Україна представляє свої стрічки і створила національний стенд на Європейському кіноринку (European Film Market) Берлінського кінофестивалю.

"Там представлені такі вітчизняні фільми, як "Стоп-Земля" й "Урсус", анімація "Гулівер повертається", документальна стрічка "Пазли", - написав глава Мінкульту.

За словами Ткаченка, стенд - це "запорука на майбутнє. Як для просування наших фільмів за кордоном, так і для реклами системи кеш-рибейтів й інших переваг від зйомок в Україні".

Зокрема, був представлений сервіс Locations.com.ua - онлайн-каталог пошуку кращих локацій в Україні.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...