Керівником так званої "спецоперації" в Україні став командувач російських Повітряних сил, який "уміє воювати бомбардувальниками та ракетами".

Ракетні удари по Україні, що почастішали, пов'язані зі зміною керівника "спецоперації" в РФ, яким став командувач Повітряними силами. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

"Змінився керівник, як вони кажуть, "спеціальної військової операції" в Україні, ним став командувач Повітряних сил. Він вміє воювати бомбардувальниками та ракетами, ось він робить те, що вміє", - зазначив голова розвідки.

Наразі війська РФ активно використовують дальню бомбардувальну авіацію, зокрема літаки Ту-22М3, з яких б'ють здебільшого старими радянськими ракетами.

"Це не просто старі радянські ракети Х-22, це ракети, призначені для завдання ядерних ударів. Тому у них показник точності плюс-мінус кілометр - це взагалі було нормально. Вони призначені для завдання ядерних ударів, але стріляють звичайною боєголовкою", - уточнив Буданов.

При цьому, за словами начальника ГУР, Росія чітко розуміє, що атакує ракетами мирне населення.

"Так, є питання щодо їхньої невисокої точності, але вони розуміють, що це будуть удари по цивільному населенню. Їх абсолютно це влаштовує, абсолютно повністю, можете навіть побачити це за офіційною риторикою, що вони говорять, в принципі не дуже виправдовуються", - наголосив він.

Поделиться в соц. сетях: