Минулої суботи Газпром прокачав через Україну 106 млн куб. м. А номінації на неділю і понеділок - на такому ж високому рівні.

Російський газовий монополіст Газпром збільшив транзит газу через територію України. Про це в понеділок, 1 березня, повідомляє Інтерфакс з посиланням на дані європейських газотранспортних операторів.

Зазначено, що зростання транзиту відбулося на тлі нормалізації температури повітря в Європі. На вихідних стовпчик термометра в країнах регіону опустився від двозначних показників до середніх значень для цього періоду часу.

У суботу, 27 лютого, Газпром прокачав через Україну 106 млн куб. м (номінації на неділю і понеділок - на такому ж високому рівні) при тому, що з 17 по 26 лютого качав в середньому по 79 млн куб. м за добу з мінімальним результатом в 66,2 млн куб. м 20 лютого.

Газпром забронював на лютий значно більші обсяги транзиту: 123,2 млн куб. м на добу (109 млн куб. м за довгостроковим договором транзиту і 14,2 млн куб м додатково на основі щомісячного бронювання.

Поделиться в соц. сетях: